Trochę o mnie. Kim jestem?

Bogusław Demianiuk

ukończył Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 1997 roku. Przez cały okres swojej pracy zawodowej pracował w wielu placówkach medycznych.

Od 1997 do 2008 roku na Oddziale Wewnętrznym i w Poradni Kardiologicznej SZPZ w Bielsku Podlaskim. Zaraz potem, w 2008 roku, rozpoczął pracę w Poradni Kardiologicznej KARDIOMED w Bielsku Podlaskim (aktualnie przy ul. Mickiewicza 104), gdzie przyjmuje pacjentów do dziś. Ponadto obecnie udziela też porad medycznych w placówkach takich jak: Oddział Wewnętrzny w SPZOZ w Łosicach, Poradnia Kardiologiczna SPZOZ Hajnówka, Hospicjum Domowe InterHem (od 2002 roku), Poradnia Żywieniowa Stomed-Nutrimed (od 2015 roku), a także NZOZ Medica w Bielsku Podlaskim, gdzie świadczy konsultacje z zakresu nadciśnienia tętniczego i kardiologii.

W 2005 roku uzyskał specjalizację II stopnia z chorób wewnętrznych, a w 2010  roku specjalizację  z Hypertensjologii.

Ciągłe doskonalenie

Regularnie uczestniczę w konferencjach o tematyce kardiologicznej, w tym nadciśnienia tętniczego. Co więcej, posiadam umiejętności w zakresie echokardiografii, a na moim koncie znajdują się liczne coroczne szkolenia i warsztaty, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Lek. Med. Bogusław Demianiuk

Nowoczesny sprzęt

Stawiam na jakość

W gabinecie dysponuję bardzo nowoczesnym ultrasonografem do badań echo serca PHILIPS Affiniti 70 o specjalnej głowicy pure dedykowanej do trudnych badań (godnym uwagi jest fakt, że to jedyny taki w regionie, tj. w pow. bielskim, hajnowskim i siemiatyckim).

Oprócz tego, do wyposażenia mojego gabinetu należą także trzy Holtery EKG EVO i Lifcard Reynolds Medical, cztery Holtery RR Schiller, BTL, Reynolds Medical i Aspel, bieżnia i ergometr do testów wysiłkowych, defibrylator oraz aparat do EKG Aspel Grey.

Certyfikaty i dyplomy

Kilka certyfikatów i dyplomów, które zdobyłem i cały czas poszerzam.

Potrzebujesz konsultacji? Umów wizytę!

537 889 769

001 234 56 78

Have any questions?
Call us now!